Hakkımızda

Firma Profili

Murat GÜNDOĞ tarafından kurulan tabldot firmamız 2001 yılından beri Bornova’da ki toplu yemek üretim tesisinde Tabldot ve Restaruant hizmeti vermektedir.

1. Misyonumuz

Övünç Yemek ve Restaurant olarak misyonumuz; toplu yemek verdiğimiz firmalarımıza hijyenik çağdaş üretim koşullarında restaurant yemeğimizi tabldot hizmeti sunmaktır.

Çağdaş üretim koşulları ve kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun catering hizmeti sunmak, şirket olarak bizim en önemli sorumluluğumuzdur.

2. Vizyonumuz

Övünç Yemek ve Restaurant olarak kurulduğu tarihten itibaren İzmir toplu yemek sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.

Bugün de hedefi; sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, şirket bünyesinde uygulanmakta olan çağdaş tabldot üretim standartlarını
sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

3. Hedeflerimiz

Hedefimiz, hijyenik ve lezzetli toplu yemek üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır.

Kalite ve hijyen anlayışımızdan ödün vermeden , sektördeki değişim ve gelişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan çalışma prensiplerimizle hareket ederek; firmamızın tabldotta ve toplu yemekte pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır. Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda; kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.

4. Hijyen Politikamız

Övünç Yemek tabldot yemek üretimi öncesinde ve üretim sırasında ve sonrasında hijyene büyük önem vermektedir. Firmamız; insan sağlığına verdiği önemin bir parçası olarak faaliyetlerini Gıda Mühendisleri’nin yönetiminde gerçekleştiren “Kalite Güvence” ve “Hijyen Güvence” departmanlarını kurmuştur.

Restaurant genelinde hakim olan hijyen; depolar, tatlı imalat alanı, kahvaltı hazırlama, et hazırlama ünitesi ve yemek nakil araçlarına kadar tüm departmanlarda kendini hissettirmektedir.

Övünç GÜNDOĞ liderliğinde sektörün önemli firmalarından biri haline gelen “Övünç Yemek”  18 personel ve 5 adet sevkiyat aracıyla Ege Bölgesindeki işletmelere ev yemeği lezzetini tabldot ve toplu yemek hizmetiyle birleştirip  sunmaktadır. En önemlisi de restaurantımızın mutfağındaki toplu yemek üretimimizde ki hijyenden ödün vermeyişimizdir.

Hizmet Araçlarımız

0 Hizmet Aracı

0 Mutlu Müşteri

0 Yıllık Deneyim !

0 Tamamlanmış Catering