Sağlığınız Övünç Yemek’te Emin Ellerde

Övünç Yemek ailesi olarak hepimizin sağlığı için vatandaşlık görevimiz olan dezenfeksiyon işlemini (Araçlarımız da dahil olmak üzere) yaptırmış bulunmaktayız. Bunun yanında gerekli tüm önlemlerimizi de aldık. İçiniz rahat olsun, Övünç Yemek ile sağlığınız güvende.

DEVAMINI OKU

Night Out Shopping’de Övünç Yemek Olarak “Biz De Varız” Dedik

Bu sene Dora Magazin ve Konak Belediyesi işbirliği ile 10. kez düzenlenen Night Out Shopping’de, Övünç Yemek olarak biz de yerimizi aldık. Alsancak- Gül sokakta yapılan bu etkinlikte, gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduk. Daha nice organizasyonlarda tekrar birlikte olmak dileği ile.

Övünç Yemek Ailesi – Her daim hizmet, her daim kalite..

DEVAMINI OKU

İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü Kahvaltı Sunumu

Müdürlüğün verdiği birleşme toplantısının, 130 kişilik kahvaltı hizmetinin
sunumunu Övünç Yemek olarak biz yaptık.

DEVAMINI OKU

Düğün, Sünnet, İftar Ve Daha Nice Özel Günlerinizde “Övünç Yemek” Lezzet Ve Kalitesi Daima Sizinle..

DEVAMINI OKU

9 Eylül Üniversitesinde Övünç Yemek Kalitesi..

9 Eylül Üniversitesi’nin, öğretim üyeleri için düzenlediği toplu kahvaltı hizmeti firmamız tarafından verildi. Değerli hocalarımızın yemeklerle ilgili olumlu geri bildirimleri bizi son derece onore etmiştir.

DEVAMINI OKU

3. Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin İftar Yemeği Hazırlıkları ÖVÜNÇ YEMEK’ten

Ramazan boyunca da catering hizmetlerimiz devam ediyor.. Bu akşam 3. sanayi sitesi kooperatifinin iftar yemeğini, sanayi sitesi başkanımız Yalçın Dönmez önderliğinde, Aydın Oto Özkan Karadaş tarafından gerçekleştirildi. Yemeğin Hazırlıkları ise Övünç Yemek’ten.

DEVAMINI OKU

Özel İZ KOLEJİ Bahara Merhaba Mangal Partisindeydik

Özel İz Kolejiyle Baharı karşıladık. Mangal partisinde bir araya gelen dostlar güneş’in tadını çıkararak doyasıya eğlendi. Tabiki Catering yine Övünç Yemek farkıyla hizmetinizdeydi. İz Koleji yönetiminin yemeklerle ilgili olumlu geri dönüşleri bizi gerçekten çok mutlu etti. Hepsine tek tek çok teşekkür ederiz..

DEVAMINI OKU

Bornova Belediye Başkanımız Mustafa İduğ’a ziyaretimiz..

Bornova Belediye Başkanımız Mustafa İduğ’u yerinde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Bornova’ya hizmetlerinin çok büyük olacağına inandığımız başkanımızın da iyi dileklerini aldıktan sonra Belediyeden ayrıldık..

DEVAMINI OKU

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Seminerin’de Övünç Yemek Kalitesi..

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin öğrencilere yönelik düzenlediği seminerde toplu yemek hizmeti firmamız tarafından verildi. Değerli hocalarımızın yemeklerle ilgili olumlu geri bildirimleri bizi onore ederken, yöneticimiz Övünç Gündoğ öğrencilere iyi bir kariyer ve iş yaşantısı dileklerini iletti.

DEVAMINI OKU

Sütaş A.Ş. bahar şenliklerindeydik..

Övünç Yemek olarak Sütaş A.Ş.’nin bahar şenliklerine katıldık.. İnanılmaz keyifli anların yaşandığı şenliklerde Sütaş & Övünç Yemek lezzetleri de birleşince tam bir festival havasına büründü her yer..

DEVAMINI OKU